2015-06-23

Cyfryzacja Centrum Kultury Filmowej ZORZA w
Chełmie.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa oryginalnego, fabrycznie nowego kinowego sprzętu cyfrowego zgodnego ze standardami DCI wraz z instalacją, z oprogramowaniem i zestrojeniem sprzętu, podłączenie projektora do procesora dźwięku oraz instruktażem obsługi urządzenia dla Sali kinowej CKF Zorza, ul. Strażacka 2, 22-100 Chełm.

 

Zakres zamówienia obejmuje:

a)     Dostawę kinowego projektora cyfrowego wraz z oprogramowaniem o mocy świetlnej odpowiedniej dla warunków projekcji trójwymiarowej z kabiny Sali kinowej CKF Zorza w Chełmie, ul. Strażacka 2, 22-100 Chełm, na ekranie o wym. 9,65 m x 4,20 m, przy odległości projekcyjnej 22 m. W zakresie zamówienia: pełna zgodność ze standardem hollywoodzkim DCI i spełniający wymogi bezpieczeństwa materiału cyfrowego, rozdzielczość nie mniejsza niż: 2K;udzielenie licencji do oprogramowania projektora umożliwiającej wykonanie samodzielnej obsługi oraz przekazanie kodów serwisowych i administracyjnych po upływie okresu gwarancji; podłączenie projektora do procesora dźwięku w celu utworzenia makr – 1 sztuka.

b)     Serwer kinowy wraz z oprogramowaniem: spełniający i certyfikowany do standardu hollywoodzkiego DCI, oraz spełniający wymogi bezpieczeństwa materiału cyfrowego; umożliwiający wgrywanie kontentu z nośników: USB, CRU SATA 2, DVD; pamięć dyskowa o pojemności minimum 6TB (3 x 2TB) z możliwością rozbudowy w przyszłości, z zabezpieczeniem w razie awarii dysku, klawiatura i monitor dedykowane do obsługi serwera; udzielenie licencji do oprogramowania serwera umożliwiająca wykonanie samodzielnej obsługi serwera, oraz przekazanie kodów serwisowych i administracyjnych po upływie okresu gwarancji. - 1 sztuka

c)     Dostawę obiektywu do projektora cyfrowego kompatybilnego z ofertowanym projektorem cyfrowym , umożliwiającego projekcje w standardzie DCI. Urządzenie  odpowiednie dla warunków projekcji z kabiny Sali kinowej CKF Zorza w Chełmie, ul. Strażacka 2, 22-100 Chełm, bez konieczności wymiany dla formatów panoramy i kasety na ekranie o wym. 9,65 m x 4,20 m, przy odległości projekcyjnej 22 m. Parametry obiektywu muszą gwarantować poprawne funkcjonowanie całego systemu kina cyfrowego 2D i 3D przy uwzględnieniu warunków sali kinowej. - 1 sztuka.

d)     Dedykowany komputer lub panel sterujący projektora (PC Touch Panel)  - 1 sztuka.

e)     Lampa (kolba) ksenonowa o odpowiedniej mocy dla projekcji co najmniej 3D na ekranie o wym. 9,65 m x 4,20 m, przy odległości projekcyjnej 22 m – 2 sztuki.

f)      Układ do projekcji 3D - System współpracujący z okularami pasywnymi, polaryzacyjnymi jednorazowego użytku – 1 sztuka.

g)     Okulary pasywne, jednorazowego użytku zgodne z oferowanym systemem 3D – 186 szt.

h)     Stolik - stolik uniwersalny dedykowany pod zestaw cyfrowy – 1 sztuka.

i)      Dostawa, instalacja, uruchomienie i zestrojenie zestawu kina cyfrowego. - 1 komplet.

j)      Szkolenie kinooperatorów (4 osób) – 1 komplet. 

k)     Urządzenie UPS - zabezpieczenie UPS: rzeczywista moc czynna min. 1100 W, czas podtrzymania min. 7 minut, przebieg napięcia sinusoidalny.

 

 

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 7do SIWZ.

Wymagany okres gwarancji na wszystkie dostarczone urządzenia wynosi co najmniej 36 miesięcy od dnia protokolarnego odebrania przez Zamawiającego przedmiotu umowy.

Wykonawca zapewni 24 godzinny zdalny monitoring na dostarczony sprzęt oraz będzie zobowiązany do napraw oprogramowania - 12 godzin w dni robocze i świąteczne w okresie gwarancji.

 

Załączniki

  ogłoszenie o zamówieniu.pdf 358,64 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Ogłoszenie o zmaówieniu BZP.pdf 2,64 MB (pdf) szczegóły pobierz
  ogłoszenie o zmianie.pdf 296,24 KB (pdf) szczegóły pobierz
  SIWZ cyfryzacja.pdf 199,22 KB (pdf) szczegóły pobierz
  załączniki do SIWZ.docx 63,82 KB (doc) szczegóły pobierz
  zawiadomienie o wyb...ze oferty.pdf 511,88 KB (pdf) szczegóły pobierz
  ogłoszenie o udzie...mówienia.pdf 182,42 KB (pdf) szczegóły pobierz